top of page

Teslimat ve İade

Teslimat süresi

Pazartesi,Salı,Çarşamba,Perşembe,Cuma Cumartesi verilen kargolar aynı gün içerisinde kargoya verilip 2 veya 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleşir.Siparişiniz hazırlandığında alışveriş tutarı, kargo bedeli, ve teslimat günü size sms yolu ile bildirilecektir.Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.Kargolarınız mng kargoyla güvenli bir şekilde elinize ulaşmaktadır .

Geri İade:TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır.  Fakat siz değerli müşterilermizin memnuniyetini önemsediğimiz için sevkiyatı yapılmamış siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde tarafımıza başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.Ürünleri MNG kargoya firmamızın ismini vererek karşı ödemeli olarak vermeniz yeterlidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

  • Tadını / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.

  • Kargoda ambalajı bozulmuş, ve ürünü teslim aldığınız gün son kullanma tarihi geçmiş ürünleri iade edebilirsiniz.

  • İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi,  isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Teslimat ve İade: Mağaza Politikası
bottom of page